Hidrobarsan Mermer Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti, 3000 M Rampalı Sayalama, Ocak makinaları, ocak makineleri, Mermer makinaları, mermer makineleri, mermer ocak makinaları, mermer ocağı ekipmanları, mermer blok kesme

HZK3400 Yengeç Zincirli Kollu Kesme, HZK3400 Zincirli Kollu Kesme, HZK8200 Zincir Kollu Kesme, Y326 Mobil Sondaj, mermer kesme, mermer ocakları, rampalı sayalama, vagindirik, fantini, yarma,

Y327 Mobil Sondaj, HZK3400-M Mobil Zincirli Kollu Kesme, 108 T Hidrolik Sondaj, 6000 M Köprülü Tel Kesme, 1260 M Tel Kesme, 3000 Y Düz Sayalama, 3700 Y Düz Saylama,

  • tr
  • en
whatsapp

Kurumsal

Hidrobarsan Mermer Makinaları San. ve Tic. Ltd. Şti

KALİTE POLİTİKAMIZ

"HİDROBARSAN Mermer Makinaları Sanayi ve Ticaret Limited Şirtketi olarak;"Makina Üretimi ve Satışı " alanında kalite yönetim sistemi ve mevzuat şartlarına uyacağımızı, etkinliğini sürekli iyileştireceğimizi, sektörümüzde aranılan bir kuruluş olmak amacıyla iyi yetişmiş personelimizle birlikte yaptığımız tüm işlerde ve kullandığımız ham maddelerde kaliteyi, çevreyi, insan sağlığını ve can güvenliğini ön planda tutacağımızı, müşteri memnuniyeti, çalışan memnuniyeti ve standartlara uygunluğu sağlayacağımızı, kaliteyi üst düzede tutarak kendimizi sürekli geliştireceğimizi taahhüt ediyoruz."


SATIŞ SONRASI TEKNiK SERVİS

HİDROBARSAN  satış sonrası teknik servis ekibimizin hedefi; ocaklarınızda makinalarımızın hiç durmadan çalışmasını sağlamaktır. Makinalarda yaşanan en küçük problemlere bile hızla müdahale etmek önceliğimizdir.

Denizli Merkez olmak üzere 300 km'ye kadar olan mesafelerde 24 saat, 300 km'yi aşan mesafelerde 48 saat içerisinde servis desteği vermekteyiz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı çözümler üretmeye ve hizmetlerimizin kalitesini her geçen gün artırmaya son derece önem veriyoruz.

Satışı yapılan makinalarımızın ilk kurulumunu satış sonrası teknik ekibimizle birlikte gerçekleştiriyoruz, makinalarımız hakkında gerekli bilgileri ve eğitimleri yerinde veriyoruz. Satış sonrası teknik servis ekibimiz ile makinalarımızı ve hizmetlerimizi bu temel ilkeler çerçevesinde sizlerle buluşturuyoruz. 


HİDROBAR adı ile 2000 yılında Denizli'de kuruldu.Kuruluşumuzdan bu yana sürekli gelişerek dünyanın en büyük mermer makinası üreticilerinden biri haline geldik.

Denizli'de Hacıeyüplü mevkinde 6000 metrekare kapalı alan,10.000 metrekare açık alan olmak üzere toplam 16.000 metrekare alan içinde makina ve projeler üretmek için kendi üretim tesisimizde faailiyetlerimizi sürdürmekteyiz. 


Kurulduğumuz yıllarda endüstüriyel ve mobil hidrolik alanlarında hizmet vermeye başladık. 2003 yılında ilk olarak Ayrıcı(Titano) makinasını üreterek mermer sektörüne giriş yaptık. Yolculuğumuza Rampalı Saylama, Hidrolik Sondaj ve Tel (Dağ) Kesme gibi makinalarla devam ettik. 


Başarımızı,kurulduğumuz günden itibaren sürdürdüğümüz yenilikçi yapı ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla sağladık. 


2006 yılında "HİDROBAR" olan firma ismimizi "HİDROBARSAN" MERMER MAKİNALARI SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak değiştirdik.


Geleceğin makinalaraını üretmek için HİDROBARSAN Ailesi olarak yeni ürünler ve yeni çözümler üreterek şirket ilkelerimiz doğrultusunda çalışmalarımızı her gün artan tutkumuzla devam ediyoruz.